Весілля


Весілля

Вибір місця для весілля – один з перших організаційних пунктів для молодят. Яким повинен бути ресторан для весілля ?! Елегантним, красивим, душевним і, безумовно, смачним. Так вважають наші гості, і ми повністю згодні з ними!

Запрошуємо вас відзначити весілля в ресторані Corvina! Наші прекрасні зали комфортні як для великих весіль на 200 гостей, так і камерних — на 40 запрошених.

Ваш персональний банкет-менеджер

Ви можете прогулятися по нашому ресторану за допомогою 3d туру.

Ресторан розташований в безпосередній близькості до парку і набережної Дніпра, де є можливість провести фотосесію для молодят.

Традиційна італійська гастрономія, свіжий крудо бар з якісних морепродуктів; карпаччо, тартари, класичні італійські гарячі і холодні закуски, страви з м’яса, птиці, риби, і, звичайно ж, тосканска піца, паста, равіолі, різотто, десерти — наші фахівці складуть банкетне або фуршетное меню, що повністю відповідає вашим запитам.

Про напої подумає наш сомельє, який підбере вино або ігристе (у нас більше 250 позицій) відповідно до ваших і смаків ваших гостей.

Для самих маленьких, але не менш важливих гостей працює дитяча кімната. Поки ви будете веселитися на весіллі, про малюків подбає няня. До речі, наша ігрова кімната розрахована на дітей абсолютно різного віку — всім будемо цікаво.

Італійські весілля завжди славилися своєю особливою душевністю, щирістю, емоційністю. І, повірте, в Corvina вони будуть саме такими!