Смачна Італія!


Смачна Італія!

Про італійську кухню можна говорити годинами! Скільки в ній цікавих рецептів, цікавих фактів! Давайте дізнаємося найпопулярніші!

1. Італійська кухня – найпопулярніша в світі. Майже 1/3 туристів з усієї планети вважають її найкращою – так дані надає CNN.

2. У кожного регіону Італії – своя гастрономія. У сицилійців це змішання Італійської, грецької, іспанської та арабської кухні. На Сіцііліі в особливій пошані – спеції, диня, цитрусові, абрикоси. Тосканці люблять м’ясо – телятину, баранину, яловичину. В Ломбардії популярні полента, різотто, рецепти з прісноводної риби та тушкованого в провині м’яса. Калабрійци віддають перевагу морепродуктам, овечого сиру, солодощів з мигдалю, інжиру і меду.

3. Італійці обожнюють каву! Один з найпопулярніших напоїв – капучіно з молочно-вершкової пінкою жителі Італії п’ють в середині обіду або на сніданок, перед десертом. Кава по-турецьки або «коретто» (кава з граппой) люблять на півночі, на півдні – міцну каву з цукром зверху, в маленьких чашечках.

4. В Італії особливе ставлення до морозива – італійці люблять його посипати … сіллю і поливати … оливковою олією.

5. Їжа і вино в Італії невід’ємна. При цьому італійці п’ють алкоголь тільки під час прийому їжі. На аперитив вибирається ігристе вино, в якості основного – легке столове, яке іноді розбавляють газованою мінеральною водою.