Презентація ресторану Corvina


Презентація ресторану Corvina

10 липня відбулась презентація ресторану Corvina для друзів та партнерів: event та весільних організаторів, ведучих, артистів, журналістів. Знайомство з рестораном проходило за смачним італійським обідом.
Пригощали морепродуктами, традиційними антипасті, карпачо, брускетами, гарячими закусками, десертами, ігристим та вином. Ведучий події — Олександр Шадров розповів гостям про те, чому заклад назвали Corvina (на честь сорту винограду), його особливості і можливості та представив усім присутнім керуючого партнера ресторану — Юлію Базавлук. “Я дуже рада бачити вас усіх сьогодні тут і сподіваюся, Corvina стане прекрасним місцем проведення бенкетів та важливих подій!” — привітала гостей Юлія.
Під час обіду гості багато спілкувалися, жартували та перевіряли свої знання італійської гастрономії у вікторині від Олександра. Найактивніші учасники отримали сертифікати на відвідування ресторану.
За гарну музику відповідала яскрава IVA SAX, чия гра на саксофоні була неймовірною! Зустріч вийшла по-справжньому італійською: невимушеною, душевною та дружньою!
І, звичайно ж, дякуємо за чудову організацію свята Надін Заріповій!